Apie garažo vartus, kaip Juos pasirinkti ir pasistatyti

Nors atrodytų kad tai paprasta konstrukcija, mechanizmas, sprendimas. Tačiau garažo vartų statymas – nepriskiriamas prie kategorijos pasidaryk pats. Visų pirma jei vartai statomi naujoviški ir šiuolaikiški. Tai apima tiek paprastas technines žinias, tiek saugumo spragas, tiek mechanikos žinias. Dalyvavau kelių naujo tipo vartų statyme, ir supratau kad trečią kartą vienas irgi neapsieičiau, tai nėra kažkokia paprasta konstrukcija kaip atrodo brėžinyje reikia daug ką numatyti į priekį, visų pirma reikalingi detalūs paskaičiavimai, menkiausia klaida ir viską reiks perdaryt, menkiausia klaida ir vartai girgždės, strigs, ar išvis prireikus neatsidarys. Tai vienas iš tų atveju kai siūlyčiau kreiptis į savo srities specialistus, kuriuos puikiai pažįstu ir pasitikiu.

Visų pirma pasikvieskite Juos atvykti apžiūrėti konkrečios situacijos, tuomet kartu su jais galite aplankyti šiais metais atsidariusio ekspozicijų centro. Visa ši sritis: kaip garažo vartai yra monopolizuota sritis. Lietuvoje įsitvirtinus HORMANN kompanija. O juos atstovauja puikiausi specialistai UAB „RIKMONTA”, dalyvaujantis įvairiuose mokymuose parodose, ir turintys ką pasakyti.

Šiuolaikiniai garažo vartai apie šeimininką gali pasakyti tiek pat kiek kokybiškas šveicariškas laikrodis ant Jūsų rankos. Pasikalbėkite su jais bent jau telefonu, ar peržiūrėkite Jų statytų garažo vartų portfolio/nuotraukas.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą