Skambinkite + 370 676 41251

patarsime, pakonsultuosime

Santechnikas VILNAIUS MIESTE

PATYRUSI SANTECHNIKŲ KOMANDA IŠ VILNIAUS  KOKYBIŠKAI IR LAIKU ATLIKS ŠIUOS DARBUS UŽ VISIEMS PRIEINAMAS KAINAS:

    • Vidaus ir lauko nuotekų (kanalizacijos) montavimas, renovavimas (senų vamzdynų keitimas naujais) ir valymas. Lietaus nuotekos ir trapai (vandens surinkėjai).
    • Šildymo sistemos. Visų tipų katilinių įrengimas, kolektorinių spintų montavimas ir pajungimas, šildomų grindų įrengimas, radiatorių ir konvektorių montavimas.
    • Vandentiekis. Vidaus vandentiekio montavimas, renovavimas (senų keitimas naujais), filtrų ir skaitiklių montavimas, potinkinės sistemos.
    • Įrangos montavimas. Vonios, dušo kabinų, unitazų, pakabinamų unitazų, bidė, pisuarų, praustuvų, skalbimo mašinų ir indaplovių pajungimas.
    • Vėdinimo sistemos įrengimas su projektu.
    • Kondicionavimo sistemos.

Dirbame tik su žinomų gamintojų medžiagomis, visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, veikla apdrausta civiliniu draudimu, esame gavę padėkas už kokybiškai atliktus darbus iš įvairių valstybinių organizacijų. Darbus atliekame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.  Esame pasirašę sutartis su statybinių medžiagų tiekėjais, turime dideles nuolaidas statybinėms medžiagoms, tad Jūsų remonto ar statybinių darbų planuojama sąmata gali kisti perskaičiavus mūsų specialistų.

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Esame patikimi ir atsakingi subrangovai. Atliekant įvairius darbus bendradarbiaujame su partneriais.