Tiems kas perka produktus šiame prekybos centre, ir kuriems suteikiama garantija SENUKŲ Prekybos centre, būkite labai atidūs, nes ką pasakys personalo darbuotojai tai dar nereiškia, kad jie jums suteikė teisingą informaciją – sakysite žmogiška klaida…  Ten daug tų žmogiškų klaidų: tiek skambinat telefonu(pokalbiai įrašyti), tiek žiūrint informaciją internetiniame puslapyje.

Bet kas svarbiausia – galiausiai Jūs pralošiate tokioje situacijoje. (nes čekyje mažomis raidėmis įrašyta GARANTIJA 12 MĖN), o čekis pagrindinis dokumentas.

Pažiūrime į perforatorių „Makita” produktą HR2611FT, jo kaina senukuose apie 270 Eurų (Amazone 120 Eurų), nemaži pinigai nemažas antkainis pas Senius :), na/bet/tačiau garantija du metai garsiai pabrėžia personalo darbuotojas, kuriam prieš savaitę vadovas Gžegošas minėjo, kad „Makitos” produktams fiziniams asmenims suteikiama 2 metų garantija, ir tik juridiniams asmenims 12 mėn. Stendas, personalas , internetiniai puslapiai ir net 8700 linija jums gali sakyti vieną, o faktas bus tas – kad garantija tik metai.

Siūlau aplenkti šį prekybos centrą, ir dėl kainos ir dėl apsipirkimo kokybės, masinių klaidų.

senukai-pizdukai-1

senukai-prekybos-centras-apgaule