Traktoriukai24.LT kaip išsirinkti traktoriuką

Jei nukentėjote nuo galimai nusikalstamos Traktoriukai24.LT arba UAB Verslo Rezervaiveiklos, netyklėkite ir kreipkitės Traktoriukai24.com, galimai nukentėjusių žmonių grupė.

Darbo valandos atliekant remontą, nuo kada galima pradėti remontuoti ir kada užbaigti

Atliekant remontą reikia laikytis tam tikrų taisyklių, kad dėl keliamo triukšmo ir taršos bei nepageidaujamo poveikio bendrajai nuosavybei nebūtų pažeisti kitų namo gyventojų interesai. Primenu, kad pagal Lietuvoje galiojančias higienos normas ramybė gyvenamosiose patalpose turi įsivyrauti nuo 18 val., o nuo 22 val. prasideda nakties metas.

Leidžiamas triukšmo lygis

nuo 6 iki 18 val. – 45 decibelų,

nuo 18 iki 22 val. – 40,

nuo 22 iki 6 val. – 35 decibelai.

Pagrindinės aksiomos – klijuojant plytelėmis vonios kambarį

Kelios pamokos kurios padės suprasti, kaip teisingai ir profesionaliai klijuojamos vonios kambaryje plytelės, šios video pamokos paaiškins kodėl taip ir nekitaip, kodėl verta prarasti 1 kvadratinį metrą plytelių, tačiau gauti puikų efektą. Kaip pasitikrinti ar Jūsų vonios kambarys išklijuotas prefesionaliai, ar vistik meistrams pritrūko kompetencijos.

Read more

Kaip rasti informacijos apie sklypą

Žinote sklypo koordinates, nežinote kam jis priklauso, ar tiesiog ieškote papildomos informacijos apie sklypą – rasite čia www.regia.lt

SENUKAI – masinė apgavystė

Tiems kas perka produktus šiame prekybos centre, ir kuriems suteikiama garantija SENUKŲ Prekybos centre, būkite labai atidūs, nes ką pasakys personalo darbuotojai tai dar nereiškia, kad jie jums suteikė teisingą informaciją – sakysite žmogiška klaida…  Ten daug tų žmogiškų klaidų: tiek skambinat telefonu(pokalbiai įrašyti), tiek žiūrint informaciją internetiniame puslapyje.

Bet kas svarbiausia – galiausiai Jūs pralošiate tokioje situacijoje. (nes čekyje mažomis raidėmis įrašyta GARANTIJA 12 MĖN), o čekis pagrindinis dokumentas.

Pažiūrime į perforatorių „Makita“ produktą HR2611FT, jo kaina senukuose apie 270 Eurų (Amazone 120 Eurų), nemaži pinigai nemažas antkainis pas Senius :), na/bet/tačiau garantija du metai garsiai pabrėžia personalo darbuotojas, kuriam prieš savaitę vadovas Gžegošas minėjo, kad „Makitos“ produktams fiziniams asmenims suteikiama 2 metų garantija, ir tik juridiniams asmenims 12 mėn. Stendas, personalas , internetiniai puslapiai ir net 8700 linija jums gali sakyti vieną, o faktas bus tas – kad garantija tik metai.

Siūlau aplenkti šį prekybos centrą, ir dėl kainos ir dėl apsipirkimo kokybės, ir dėl masinių klaidų.

senukai-pizdukai-1

senukai-prekybos-centras-apgaule

Automobilio padangų praktinis panaudojimas

Padangų aplink mus begalės, tačiau daugeliui mūsų panaudotos padangos tampa beverte šiukšle. Kartais kyla klausimas kaip jas galima naudingai panaudoti. Galerijoje pateikiami būdai, kaip padangas galima panaudoti: gaminant baldus, interjere, sode, ūkyje, statybose, vaikų aikštelėms, supynėms.

Europaletės, kaip ir ką galima pasigaminti iš jų

Panaudoti euro paletes galima įvairiai ir visur, ne vienas pavyzdys rodo, kad jas galima puikiai įkomponuoti ir į namų buitį. Vienur tai stumdomas staliukas, vaikų namelis, kitur puiki lova, stalas, ar gėlių sodinimui skirta vieta. Siūlau peržvelgti pavydžius ir galbūt patikusiomis idėjomis pasinaudoti.

Kaip ir kur panaudoti tuščius plastmasinius butelius

Puiki ir paprasta pasinaudoti. Tikrai naudinga medžiaga susidaro panaudojant šią technologiją ir išgaunant medžiagą tvirtą kaip virvė iš plastmasinių butelių.

Namai iš jūrinių konteinerių

Šiais laikais nieko nenustebinsi, ir beje tai sena technologija naudojama ir pas mus.  Pateikiu viena iš pavydžių kaip sujungus jūrinius konteinerius išgaunamas nestandartinis namas.