Rodoma 1 atsakymo gija
 • Autorius
  Įrašai
  • #224
   Irmius
   Svečias

   Sveiki,norime virtuveje ir koridoriuje iskloti kamstine danga ir noreciau suzinoti kokia auksciausia atsparumo klase yra BLOOM ir STUDIO kolekciju? Ir kuris lakavimas yra atsparesnis:6 sluoksniu ar 2-u komponentu lakas vandens pagrindu? Ar po siom plytelem reikia kloti papildoma paklota,grindys bus klojamos ant betono. Dekoju!!

  • #225
   Andrius
   Svečias

   >> Irmius: Tiek BLOOM, tiek STUDIO kolekcijų lakavimai yra 31 atsparumo klasės. Tačiau BLOOM atveju yra naudojamos pažangios nano technologijos bei keraminės dalelės, dėl kurių kamštinės dangos paviršius yra labiau natūralus, matiškesnis, mažiau slidus bei šiek tiek atsparesnis. STUDIO lakavimas blizgesnis (pusiau matinis), dėl to labiau nutolstama nuo natūralios kamščio struktūros, o būtent tai puikiai išryškėja BLOOM kolekcijoje.

   Dėl pakloto. Klojant plaukiojančias kamštines dangas svarbiausia nepamiršti pakloti 0,2mm polietileno plėvelės (ypač betoninio pagrindo atveju) ant pagrindo. Papildomas paklotas nėra būtinas, nes visos plaukiojančios kamštinės dangos jau turi integruotą 1,5mm antibakterinį kamštinį paklotą. Jei nusprestumėte pakloti papildomą paklotą naudokite tik kokybiškus, nesusispaudžiančius, kuo plonesnius paklotus. Kamštinė danga pati savaime yra elastinga, dėl to reiktų nepersistengti su minkštais paklotais.

   Papildydamas galiu patvirtinti, kad galite kloti kamštines dangas tiek virtuvėje, tiek koridoriuje. Virtuvėje pajusite ir kitą kamštinės dangos privalumą – ant jos nelabai dūžta indai. Be to, siūlės tarp plokščių yra apsaugotos nuo drėgmės poveikio, tik nereikėtų tuo piktnaudžiauti. Koridoriuje paklokite didesnį apsauginį kilimėlį, tai rekomenduojame ir bet kokių kitų dangų atveju.

Rodoma 1 atsakymo gija
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.