Rodomos 3 atsakymų gijos
 • Autorius
  Įrašai
  • #201
   auganvl@o
   Svečias

   ar galima daryti sildomas grindis po bambukiniu parketu?

  • #202
   pirkėjas
   Svečias

   ant šildomų grindų parketa galima dėti kuo puikiausiai.Tik reikia laikytis tam tikros technologijos.
   Tinka dvisluoksnis ir trisluoksnis parketas.Prieš dedant reikia išjungti šildyma 2 parom.Betono drėgmė neturi viršyti 2%(būtina salyga),temperatura kelti ir leisti į parą po +5 laipsnius.Paviršiaus temperatūra geriausiai kad neviršytu +26 laipsnių,vis dėl to čia natūralus medis.Jei namo ar buto apšildymas normalus pagal reikalavimus,tai šilumos kuri praeis pro parketa pilnai užteks apšildymui ir net bus per daug.Ir nėra ko norėti kad šiluma pasijustu po kelių valandų ijungus šildymą.Daugiau galima sužinoti parduotuvėse arba internete.Kiek domėjausi, technologiškai grindis būtu galima kloti, po betono išliejimo praėjus bent 2 mėnesiams.

  • #203
   Saulius
   Svečias

   Taip ir liko klausimas neatsakytas kokias grindu dangas efektyviausia deti ant sildomu grindu?Mane domintu mediniu grindu klijavimas ant sildomu grindu ar tai nesustabdyssilumos laidumo i pavirsiu?

  • #204
   Edvardas
   Svečias

   Šildomų grindų efektyvumą nusako grindų šiluminė varža. Kuo ji mažesnė – tuo grindys greičiau praleidžia šilumą. Didžioji dalis Europos gamintojų rekomenduoja, kad varža būtų ne didesnė kaip 0,15 m²K/W. Kai kurių grindų varžos: 10mm storio dvisluoksnio parketo 0,07 m²K/W, 13mm storio trisluoksnio parketo 0,11 m²K/W.
   Dėl klijavimo: klijai nestabdo šilumos laidumo. Jei grindis dėsite plaukiojančiu būdu – prie grindų varžos dar reikia pridėti pakloto varžą. Pigiausias pūsto polietileno paklotas šildomų grindų atveju nelabai tinka, nes jo šiluminė varža 0,06 m²K/W.

Rodomos 3 atsakymų gijos
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.