Sveiki, kuo naudingas Meistras.ORG

Sveiki Gerbiami lankytojai!

  • Visų pirma kam skirtas šis projektas?

Projektas skirtas absoliučiai visiems rankas ir galvą turintiems lankytojams. Pastebėjus betvarkę LT internetinėje padangėje, kai super mamų forumuose aptarinėjami klausimai susiję, su automobiliais, plytelių pasirinkimu, ar santechnikos darbais, suvoki, kad kažkas ne taip. Šis projektas bus daugiau specializuotas į sritis susijusias su seniau laikytais vyriškais darbais: statybomis,  įvairaus tipo remontais, elektrotechnika, automobiliais, kompiuterine įrangos tvarkymu  ir t.t.
P.S. bandysime neįsitraukti į diskusijas susijusias su „kaip taisyklingai pakeisti sauskelnes” nors ką gali žinoti :).

  • Kuo tai gali būti naudinga tau?

Šiame projekte Jūs turėsite galimybe pasireikšti, tuo pačiu reklamuoti savo žinias, bei kvalifikacija vienoje ar kitoje srityje. Jūsų pasiūlymai ar žinios vienaip ar kitaip galės būti realizuotos materialiai. T.y. galėsite teikti apie save informacija, ar skatinti naudoti tam tikrą produkciją. Kitiems tai bus itin palankus šaltinis informacijai gauti.

  • Kada startuojame?

Kadangi šiuo metu šventinis laikotarpis ir žmogus savo/nesavo noru esi priverstas įsivelti į švenčių sūkurį, planuojama v.1 puslapio versija 2015 metų pradžiai.

  • Ko trūksta?

Protingai suskirstyti forumus į aiškias skiltis, svetainę padaryti kuo aiškesnę, o informaciją kuo greičiau prieinamesne. Pakoreguoti vartotojo prisijungimo sąsaja. Apsaugoti nuo internetinio šlamšto. Žodžių parašyta nedaug, tačiau darbo laisvalaikio metu susidaro. Iki greito.