Rodomos 6 atsakymų gijos
 • Autorius
  Įrašai
  • #127
   rasa
   Svečias

   Namuose sudetos boen alyvuotos trisl.parkt.,po sudejimo poliravome prieziuros alyva
   (plovimui naudojame spec. muila )noretusi kad grindys butu siek tiek „gyvesnes” ar blizgesnes ar butu galima jas nuvaskuoti o gal dar ka galetumete pasiulyti.

  • #128
   Žilvinas
   Svečias

   Gerb. Rasa šiek tiek permažai informacijos, gal galėtumėt parašyti savo telefono nr. i siauliai@gerosgrindys.lt Zilvinas

  • #129
   Rima
   Svečias

   Namuose sudetos alyvuotos BOEN trisluoksnes parketlentes – Ąžuolas Andante. Ka patartumėte naudoti ju atnaujinimui ir apsaugai. Gal yra kokiu prieziuros priemoniu, kurios panaikintu nedidelius ibrezimus, ispaudimus.

  • #130
   Žilvinas
   Svečias

   Gerb. Rima, skambtelkit telefonu 862063613 abra parašykit savo telefono nr. adresu siauliai@paklotai.lt ir patarsiu kaip išspręsti Jūsų problemeles.

  • #131
   Jurgita
   Svečias

   Labas vakaras, kuo skirias triju sluoksniu parketlentes nuo dvieju sluoksniu parketo:

   1. 3 sluoksniu parketlente storesne.
   2. Sudejimo budas skirias,dvisluoksni parketa butina klijuot,sudetingesnis paklojimas, didesnes kliju, darbo sanaudos, o triju sluoksniu buna ir klijuojamu, ir su Klik sistema.
   3. Triju sluoksniu parketlentes galima maziau kartu nuslifuoti nei dvieju sluoksniu parketa.

   Kaina didesne yra dvieju sluoksniu parketo.

   As visada galvojau, kad dvisluoksnis parketas yra parketas, bet perskaicius sias eilutes „Yra skiriami du pagrindiniai medinių grindų tipai – grindys iš masyvo ir klijuotos trisluoksnės ar dvisluoksnės medinės grindys. Grindys iš masyvo – tai mums gerai žinomas tradicinis lietuviškas parketas bei grindinės lentos. Klijuotos daugiasluoksnės grindys – tai grindys pagamintos iš kelių tarpusavyje suklijuotų medienos sluoksnių. Pagal sluoksnių skaičių jos skirstomos į trisluoksnes parketlentės ir dvisluoksnį parketą.” suabejojau. Ar dvisluoksnis parketas yra tikrasis parketas?

  • #132
   Jurgita
   Svečias

   Ar tikrasis parketas yra 2 cm storio ir gaminamas tik is medzio masyvo? Tai tokiu atveju dvisluoksnis parketas yra tiesiog parketlente, tik uz didesne kaina. Koks jusu parduodamo dvisluoksnio parketo virsutinis kietmedzio storis? 4 mm? Jei tik 4 mmm, tai kuo tada parketas geriau, jei parketlentes virsutinis kietmedzio sluoksnis irgi yra tik 4 mmm. Jei as neteisi, pataisykit.

  • #133
   Edvardas
   Svečias

   Gerb. Jurgita,
   „Tikrasis” arba „standartinis” (arba „tradicinis” arba”masyvo”) parketas – tai parketas iš vientiso medžio gabalo.
   „Dvisluoksnis” arba „trisluoksnis” (kartais „daugiasluoksnis”) parketas – tai grindys pagamintos iš kietmedžio viršutinio sluoksnio ir apatinio vieno ar keliu sluoksnių medienos (dažniausiai pigesnio medžio, kartais fanieros, kartais medienos plokštės).
   Grindų gamintojų pasaulyje daug ir kartais tą patį daiktą jie vadina skirtingais pavadinimais.
   Tikrasis parketas dažniausiai yra 2 cm storio, tačiau būna ir 15 mm ir 30 mm.
   Mūsų parduodamas „Boen” dvisluoksnis parketas labiau nei parketlentės tinka šildomoms grindims (mažesnė šiluminė varža), be to „Boen” dvisluoksnį parketą galima kloti įvairiais raštais (eglute, kvadratais ir pan.).

Rodomos 6 atsakymų gijos
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.