Žymos: 

Rodomos 4 atsakymų gijos
 • Autorius
  Įrašai
  • #520
   Meistras.Org
   Administratorius

   Terasos – Medienos Plastiko Kompozito (toliau WPC ) terasos jau gamykloje yra paruoštos tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį. Paklojus terasą, jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti. Laikui bėgant jos nereikia atnaujinti. WPC terasa atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų. Saugumas Skirtingai nuo daugelio tradicinių medienos terasų, WPC terasos nepleišėja ir neskilinėja, todėl tokia terasa galėsit vaikščioti nebijodami įsivaryti rakštį. WPC terasos yra rifliuotos, todėl daug mažiau slidžios.
   Terasos – Ilgas tarnavimo laikas

   Tradicinės medinės terasos būna gražios, bet ne ilgam. Jos greitai priverstos atiduoti duoklę šlapiems pavasariams, karštoms vasaroms ir šaltoms žiemoms. Medis išblunka, suskilinėja ir deformuojasi, o WPC terasos sukurtos tam, kad be didelės priežiūros Jums tarnautų dešimtis metų.
   Terasos – Platus spalvų ir priedų pasirinkimas

   WPC terasų gamintojai siūlo spalvų pasirinkimo įvairovę – dauguma jų atkartoja naturalias, gamtoje sutinkamas spalvas, bet galima rasti ir išskirtinių, Jūsų būsto dizainą atitinkančių spalvų. Be to, kad WPC terasa atrodytų dar gražesnė ir pilnai įrengta, dauguma gamintojų turi tų pačių spalvų įvairių terasos priedų – pradedant kapmpukais ir apkalimo lentutėmis, baigiant turėklais, vartais ir augalų dėžėmis.
   Terasos – Ilgo laikotarpio kaina

   Pradinė Lietuvoje naudojamų terasų (pušies, maumedžio) kaina dažniausiai bus mažesnė nei WPC terasų. Tačiau jei suskaičiuoti medienos terasos įrengimo ir nuolatinės priežiūros kaštus, jau po keletos metų WPC terasos tampa pigesnės nei medinės. Jei atsižvelgit, kad net ir prižiūrint medinę terasą po 10 metų kai kurias (jei ne visas) lentas vis tiek reiks keisti, tai WPC terasų pasirinkimas leis sutaupyti Jums daugiau nei dvigubai.
   Verta aplankyti

  • #826
   Anonimas
   Neaktyvus

   Ką manote apie tokias terasas?

  • #916
   Anonimas
   Neaktyvus

   Sveiki. Labai įdomi nuomonė apie medinę terasą. Medinė terasa kitiems atrodo tik pinigų švaistymas, dėl slydimo, puvimo. Bet pritariu, kad tinkamai apsaugojus terasas galėsime jomis mėgautis ilgą laiką.

  • #1046
   Anonimas
   Neaktyvus

   WPC/kompozito lentų terasos – geras jausmas, optimalus kainos sprendimas jaunai šeimai, ramybė ir patikimumas ilgam. Daugiau informacijos – spauskite čia

  • #63715
   Anonimas
   Neaktyvus

   Įdomu kaip medines terasas galima taip gerai padaryti, bet kaip jų kokybė? Prie terasų rekomenduočiau ir girliandas pakabinti 😀

Rodomos 4 atsakymų gijos
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.