Rodomos 5 atsakymų gijos
 • Autorius
  Įrašai
  • #290
   Arūnas
   Svečias

   Noriu patarimo,gyvensiu blokinio namo 1 aukšte ,ketinu apšiltinti grindis;klosiu lages ,tarp ju naudosiu vata,ant viršaus kokia plokšte patartumėt naudoti,(OSB ar MDP),klosiu parketą.Kiek kainuotų pagrindo paruošimas iki parketo klojimo?1m2

  • #291
   Edvardas
   Svečias

   Mes savo klientams rekomenduojame OSB. Jei taupant naudojama MDP – kai kurie meistrai siūlo plokštes nulakuoti pigiu laku, taip šiek tiek apsaugant nuo drėgmės. Jei ant plokštės parketas bus klijuojamas – po lakavimo paviršių reiktų pašiaušti. Pagrindo paruošimas priklausomai nuo medžiagų turėtų kainuoti 65-80 litų.

  • #292
   Arūnas
   Svečias

   Ar kokybė pagrindo sumažės jeibus naudojama MDP plokštė?Meistrai argumentuoja kad avarijos atveju užpylus butą nepadės nei OSB plokštė? ar jie teisūs?Po lagėmis bus tiesiama politileno plėvelė kad drėgmės nepagautų iš apačios.Ar vienerių metų garantija parketui yra pakankama?

  • #293
   Edvardas
   Svečias

   Kad MDP suvaiksciotu gali nereikti ir uzpylimo (jei vasara namuose bus labai drėgna). Taip pat reikia atsižvelgti, kad MDP reiktu siek tiek storesnes nei OSB. Tačiau jei reikia taupyti – galima deti ir MDP. Metai garantija yra standartinė garantija duodama meistrų. Labiau reiktų žiūrėti į tai kas yra garantuojama.

  • #294
   Mindaugas
   Svečias

   Laba diena,

   Antrame namo aukste noriu sukloti medzio plauso plokstes. Perdanga gelzbetoninine.
   Klausimas: kokio storio turi buti lages, kokiais atstumais suklotos ir kokio storio medzio plauso plokstes rekomenduotumete sukloti (ant ju paskui zadu tiesti linoliauma arba \”plaukiojancias\” grindis)
   Dekui uz atsakyma

  • #295
   Edvardas
   Svečias

   Medzio plauso plokstes (MPP) kaip ir MDF nera atsparios dregmei ir grindims irengti nera pati idealiausia medziaga.
   Del medziagu storiu ir atstumu vienareiksmiskai sunku atsakyti, nes jei kaskurias medziagas naudosit storesnes – atstumai gali buti didesni. Statybininku tipine rekomendacija – lages storesnes nei 5 cm, tarpai tarp lagiu – max 60, plokstes storis min 22.

Rodomos 5 atsakymų gijos
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.