Patarimai renkantis terasas – Medienos Plastiko Kompozito terasų pranašumai prieš terasas iš medienos

Lengvesnis įrengimas ir priežiūra

Terasos – Medienos Plastiko Kompozito (toliau WPC ) terasos jau gamykloje yra paruoštos tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį.  Paklojus terasą, jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti. Laikui bėgant jos nereikia atnaujinti. WPC terasa atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų.

Saugumas

Skirtingai nuo daugelio tradicinių medienos terasų, WPC terasos nepleišėja ir neskilinėja,  todėl tokia terasa galėsit vaikščioti nebijodami įsivaryti rakštį. WPC terasos yra rifliuotos, todėl daug mažiau slidžios.

Medienos Plastiko Kompozito terasų pranašumai  prieš terasas iš medienos

Ilgas tarnavimo laikas

Tradicinės medinės terasos būna  gražios, bet ne ilgam. Jos greitai priverstos atiduoti duoklę šlapiems pavasariams, karštoms vasaroms ir šaltoms žiemoms. Medis išblunka, suskilinėja ir deformuojasi, o WPC terasos sukurtos tam, kad be didelės priežiūros Jums tarnautų dešimtis metų.

Platus spalvų ir priedų pasirinkimas

WPC terasų gamintojai siūlo spalvų pasirinkimo įvairovę – dauguma jų atkartoja naturalias, gamtoje sutinkamas spalvas, bet galima rasti ir išskirtinių, Jūsų būsto dizainą atitinkančių spalvų. Be to, kad WPC terasa atrodytų dar gražesnė ir pilnai įrengta, dauguma gamintojų turi tų pačių spalvų įvairių terasos priedų – pradedant kapmpukais ir apkalimo lentutėmis, baigiant turėklais, vartais ir augalų dėžėmis.

Ilgo laikotarpio kaina

Pradinė Lietuvoje naudojamų terasų (pušies, maumedžio) kaina dažniausiai bus mažesnė nei WPC terasų. Tačiau jei suskaičiuoti medienos terasos įrengimo ir nuolatinės priežiūros kaštus, jau po keletos metų WPC terasos tampa pigesnės nei medinės. Jei atsižvelgit, kad net ir prižiūrint medinę terasą po 10 metų kai kurias (jei ne visas) lentas vis tiek reiks keisti, tai WPC terasų pasirinkimas leis sutaupyti Jums daugiau nei dvigubai.

gerosterasos.lt

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą