Rodoma 13 atsakymų gijų
 • Autorius
  Įrašai
  • #209
   zilvinas
   Svečias

   Sveiki, noriu pasiteirauti, ar galima deti kamstine danga jeigu numatomos sildomos grindys. Jeigu taip, tai kokias rekomenduojate.
   Aciu

  • #210
   IRENA K.
   Svečias

   Laba diena,
   sakykit, ar Jūsų akcijinė kamštinė danga SALSA tiks šildomoms grindims? Ar galite pasiūlyti dviems miegamiesiems 17 ir 14 kv.m. kambariams. Kodėl SALSą dar reikia šlifuoti? Ar kokybšs ir kainos santykis geras?

   Ačiū už atsakymą

  • #211
   Tatjana
   Svečias

   Laba diena. Kokią grindų dangą patarsite nupirkti virtuvei, išskirus plyteles?

  • #212
   Andrius
   Svečias

   >> Žilvinas: Kamštinę dangą kloti ant šildomų grindų galima tiek klijuojamų plytelių (šiluminės varžos koeficientas iki 0,1 m²K/W ), tiek plaukiojančių (šiluminės varžos koeficientas apie ~0,11-0,12 m²K/W) grindų atveju. Kadangi klijuojamos dangos varža mažesnė jai sušildyti reikia mažiau energijos. Plaukiojanti danga ilgiau šyla, tačiau ilgiau ir laiko šilumą. Svarbu, kad naudojant šildomas grindis kamštinės dangos paviršiaus temperatūra būtų nedidesnė nei 26²C. Kurias rekomenduotumėme atsakyti sunku, kadangi abi rūšys tinkamos kloti ant šildomų grindų. Manau, Jūsų pasirinkimą, ko gero, lems kiti faktoriai nesusiję su šildomomis grindimis.

  • #213
   Andrius
   Svečias

   >> Irena K.: Salsa tinkama kloti ant šildomų grindų. Normalaus šlifavimo atlikti nereikia, reikia atlikti tik tarpinį, lengvą šlifavimą, tam kad po suklojimo dangos paviršius būtų itin švarus, be dulkių, purvo ar pan. ir tinkamas padengimo darbams atlikti. Dėl kokybės santykio – tai yra labai žema kaina už pirmos rūšies gaminį.

  • #214
   Andrius
   Svečias

   >> Tatjana: Kadangi užduodate šį klausimą kamštinių dangų skyrelyje, galiu patvirtinti, kad virtuvėje kloti kamštines grindis galima. O klijuojamą dangą, kurią dar reikia lakuoti, netgi rekomenduojame. Užlakavus šią dangą turėsite šiltas, drėgmėi atsparias grindis. Taipogi, ant kamštinių grindų nedūžta indai, nes danga yra elastinga.

  • #215
   Veronika
   Svečias

   Ar galima kamštinę dangą kloti ant išklijuotų plytelių, nes jos šaltos, o norisi komforto

   • #216
    Andrius
    Svečias

    >> Veronika: Į Jūsų klausimą tiksliai galima atsakyti tik įvertinus pagrindą (iš plytelių) pas Jus vietoje. Tai galėtų atlikti meistrai, kurie įrenginės Jums grindis. Prieš tai, reikėtų susipažinti su bendrais pagrindo reikalavimais kamštinėms dangoms. Juos galite rasti „Instrukcijos” skiltyje.

  • #217
   Gintare
   Svečias

   Laba diena, kokios kamstines grindys yra geresnes Jusu parduodamos vokiskos ar portugaliskos?
   Mastau apie kamstine danga, domintu danga iki 120 Lt uz kv.m. Vokiska kamstine danga yra 10-11 mm, ji yra lakuota? O kaip su portugaliska, kiek ji mm, ar lakuota?Kiek kainuoja specialus lakas perlakavimui, kada taip reikia padaryt? Kaip reikia pasiausti kamstine danga pries lakuojant? Kokia danga geriau det ar plaukiojancia, ar klijuojama pvz. miegamajame, vaiku kambaryje, svetaineje, koridoriuje?Ar nieko jei pvz. virtuveje, koridoriuje detume plaukiojancia kamstine danga?
   Ar katinams patinka i sia danga pagalasti nagus? Ar jei katinas bega prakasais, neliks zymiu? Gal reiktu atsparesnes klases kamstines dangos? Kokios klases dangos yra atsparios tokioms aplinkybems? (kokie skaiciukai?) Kaip jas atskirti jusu internetinej svetainej? Ar yra tokiu dangu jusu parduotuvej? Kokia ju kaina?
   Kaip kamstine danga reikia priziureti, kaip plauti? Ar po kamstine danga lieka ispaudimai pvz. nuo baldu, pvz. nuo stalo koju? Ar kamstine danga braizosi pvz. nuo kedziu su kojom, nuo kedziu su ratukais?

   Kur didziausia kamstiniu grindu galima pasiziuret Vilniuje? Kokioje jusu parduotuveje?

  • #218
   Gintare
   Svečias

   Ar cia kamstine danga? Labai panasi i laminata. http://www.paklotai.lt/catalogue/id-257.html Ar cia laminato ir kamscio tarpinis variantas?

   Kuri danga geresne ar alyvuota, ar lakuota? Kuo skirias jos priziura, atsparumas aplinkai, ibrezimams?

   Jei perki kamstine danga lakuota, paskui namie ja galima istepti su alyva? Maciau parduodate alyva, kuri tinka ir kamsciui.

  • #219
   Andrius
   Svečias

   >>Gintare: Norint atsakyti išsamiai į tokią gausą klausimų, reiktų, kad apsilankytumėte artimiausioje mūsų parduotuvėje ir pasikonsultuotumėte. Nemaža dalį informacijos apie kamštines dangas rasite šioje svetainėje instrukcijų skyrelyje arba kamštinėms dangoms skirtoje svetainėje http://www.kamstinedanga.lt

   Atsakymas į antra Gintarės klausimą: Ši nuoroda yra vinilu dengtos kamštinės dangos. Ji yra itin atspari (net ir katinams) ir turi visus kamštinių dangų privalumus. Ji pilnai paruošta naudojimui ir jos nereikia po suklojimo papildomai apsaugoti.

  • #220
   Ula
   Svečias

   Laba diena, ar kamstine danga turi atsparumo klases? Kokio tada butu visuomeniniu patalpu kamstines dangos klases? Kokios mazdaug ju kainos?
   Ar jos netaip braizosi, yra atsparesnes? Ar turite tokiu Vilniuje? Kurioj Vilniaus parduotuveje didziausias jusu parduodamos kamstines dangos pasirinkimas?

   Aciu

  • #221
   Povilas
   Svečias

   Labas, norėjau pasiteirauti Jūsų nuomonės. Boen trisluoksnė parketlentė, šildomos grindys, naujas namas, kloti plaukiojančių budų ar klijuoti. Ačiu už atsakymą.

  • #222
   Edita
   Svečias

   Laba diena, ar klojant plaukiojančių grindų principu, kamštinė danga neišsilenks, t.y. nepasikels nuo pagrindo?

  • #223
   Arunas
   Svečias

   Laba diena,
   noriu pasiteirauti, kodel isplovus kamstines grindis dregnu skuduru, jos skleidzia nemalonu slapios kempines kvapa?

Rodoma 13 atsakymų gijų
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.